KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14713075
nr 1471 3075
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Kvinna med guldörhänge". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 50x55 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 30 maj 2022
kl 19:10:25
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano